Odbojkarska končnica državnega prvenstva je v polnem razmahu. V športni dvorani na Planini smo si lahko ogledali povratno tekmo med domačo ekipo Merkur Triglav ter ekipo Calcit Volley iz Kamnika.
Tudi na povratni tekmi so vlogo favorita za finale upravičili gostje iz Kamnika, ki so tekmo dobili s 3:1. Domačini so se dobro upirali, na trenutke igrali odlično, vendar so Kamničani vselej našli orožje za Kranjčane. V tretjem nizu je domačinom le uspelo dobiti niz ter zmanjšati zaostanek na 1:2. A so gostje hitro ujeli zmagovalni ritem ter zadnji niz dobili s 25:15. Pri domačinih so se najbolj odrezali Dino Vinkovič s šestnajstimi točkami, Karl Jan Jančič jih je dodal štirinajst, Matic Fajfar je na servisu dal kar štiri ase. Pri Kamničanih je kar 25 točk dal Jurij Oman, Jure Okroglič pa 18.
Tako se je sezona v državnem prvenstvu za ekipo Merkur Triglav končala, trener Sašo Rop je dobro vodil ekipo, celotni ekipi lahko čestitamo za borbenost.

















































































































































































