Včerajšnji večer je bil v znamenju pokalnih rokometnih tekem širom Slovenije. Prvič smo si lahko ogledali rokometno tekmo v novi športni dvorani v Preddvoru, lahko rečemo tudi, da je bil včeraj rokometni praznik. Na eni strani smo prvič spoznali domačo veteransko ekipo RK Preddvor, ekipo navdušencev, simpatizerjev in bivših igralcev, na drugi strani pa prekaljeno, že uveljavljeno ekipo RD Škofja Loka.
Tribune so bile nabito polne, priča smo bili bučnem navijanju in vsi skupaj smo po tiho upali na boljši izplen domače ekipe. A v tem trenutku je bil velik favorit ekipa RD Škofja Loka, ki je skozi tekmo tudi upravičila svoj primat 1. lige.
Škofjeločani so skozi vso tekmo vodili, na začetku naredili gol razliko in nato pametno igrali do zadnjega žvižga piščalke. Preddvorčani se, kljub premoči na parketu niso predali, vsak njihov gol je bil nagrajen z bučnim navijanjem a vseeno več kot končnih 20:36 za goste iz Škofje Loke, Preddvorčani niso mogli iztisniti.
Največ golov za domačine je prispeval Jure Ravnikar, dal jih je 6 iz 10 poizkusov, Matic Kralj je dal 3. Pri gostih je izstopal Arne Strehar, ki je dosegel 8 golov, Vid Šebalj je prispeval 6 golov. Sodnika Žiga Bradeško in Adam Bratkovič sta korektno sodila tekmo.
Čestitke RD Škofja Loka za zmago, še posebej pa RK Preddvor za požrtvovalnost, prikazano igro, skratka za res lep včerajšnji praznik rokometa v Preddvoru.

















































































































































































































